Dej nám svůj hlas

Pěvecký sbor Zlín Cantica laetitia

Sbor Cantica laetitia hledá nové členy. Pokud je ti víc jak 18 let a rád/a zpíváš, připoj se k nám. Ozvi se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zkoušíme každý pátek od 19 hodin do 21:30 na Domě kultury ve Zlíně.

Zkušenosti se sborovým zpěvem vítány, ale nejsou podmínkou.

Aktuality

Cantica laetitia v Německu soutěžila s nejlepšími sbory světa

Vytvořeno: 17. červen 2019

Cantica laetitia v Marktoberdorfu
Cantica laetitia v Marktoberdorfu

Zlínský sbor se ve dnech od 7. do 12. června 2019 zúčastnil 16. ročníku Mezinárodní soutěže pěveckých sborů v německém Marktoberdorfu. Tento festival probíhá jako bienále a letos oslavil 30 let od svého vzniku. I z tohoto důvodu měl nepředstavitelně vysokou úroveň. O možnost soutěžit v letošním ročníku usilovalo více než 60 sborů z celého světa a pouze 14 z nich uspělo.

Číst dál...

Zlínský sbor Cantica laetitia získal na mezinárodní soutěži v Bratislavě dvě Zlatá pásma i Cenu Grand Prix

Vytvořeno: 11. prosinec 2018

Sbormistr Surovík přebírá ocenění v Bratislavě
Sbormistr Surovík v Bratislavě

Pěvecký sbor Canticia laetitia ze Zlína se ve dnech od 7. do 9. prosince 2018 zúčastnil 13. ročníku Mezinárodního festivalu adventní a vánoční hudby v Bratislavě, kde získal dvě Zlatá pásma a vybojoval i Cenu Grand Prix pro sbor. Sbormistr Josef Surovík si odnesl Speciální cenu pro nejlepšího dirigenta. Na mezinárodní festival do Bratislavy přijeli soutěžit sboristé z celého světa (Jihoafrická republika, Bělorusko, Estonsko, Irsko, Rakousko, Polsko, Rumunsko a Česká republika).

Číst dál...